Avcılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2019 Yılı ilk toplantısında, 2018 yılında yürütülen yardım programlarının performans değerlendirmesinin yapılarak, Vakıf Mütevelli Heyet Üyelikleri sona eren Yeşilkent Muhtarı Aziz KÖRPECİ Ve Tahtakale Muhtarı Murat ÇİLEK’e Kaymakamımız Ömer Lütfi YARAN tarafından “Plaket ” verildi.
 
Kaymakamımız Ömer Lütfi YARAN Plaket takdiminde yaptığı konuşmada;
 “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız muhtaç vatandaşlarımızın her zaman yanında olup, devletimizin şefkat elini vatandaşlarımıza hissettiren ve sorunlarını hızlı bir şekilde çözen önemli çalışmalara imza atıyor. Vakıf Mütevelli Heyet Başkanı olarak, heyet üyelerimizin ve vakıf çalışanlarının gayretli ve başarılı çalışmalarını yakından takip ediyorum. Muhtaç vatandaşlarımızın taleplerinin alınıp gecikmesizin, hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlandırılmasında görev alan siz değerli Mütevelli Heyet Üyelerine ve vakıf çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Sayın Kaymakamımız konuşmasının ardından görev süresi dolan Mütevelli Heyet Üyesi Muhtarlarımıza birer plaket takdim etti.