Kaymakamımız Hulusi DOĞAN Önderliğinde, Tüketici Hakem Heyet Başkanımız Emine BAŞAR’ın oluşturduğu profesyonel ekipçe başarılı bir 2017 yılı geçti.
2017 yılında Tüketici Hakem Heyet Başkanlığımıza toplam 3580 adet başvuru yapılmış olup 3138 adet başvuru sonuçlandırılmıştır. 2557 dosya tüketici lehine, 521 dosya red ve 43 dosyada görev alanı dışında olduğundan görevsizlik kararı verilmiştir.
            2014 Yılında Kaymakamımız Hulusi DOĞAN göreve başlaması ile birlikte vatandaş odaklı çalışma sistemi kurmuş, personel ve donanım takviyesi yapmış. Dosyaların hızlıca sonuçlandırılması sağlamıştır. Kaymakamımız göreve başladığında Tüketici Hakem Heyet’inde 40.000’e yakın işlem yapılmamış dosya bulunduğu, Tüketici Hakem Heyeti personel ve heyet üyelerince hızlı ve sistematik çalışma ile dosyalar kısa sürede karara bağlanmış, şuan itibariyle geçmişe dönük şikayet dosyası bulunmamakla birlikte çevre ilçelerden Tüketici Hakem Heyetimiz aranarak bilgi talebinde bulunanlara da yönlendirme yapılmaktadır.
Kaymakamımız Sayın DOĞAN. Tüketici Hakem Heyetimizde görev yapan çalışanlara teşekkür edip başarı belgesi vererek Halime ALTUNER’i de ayın personeli olarak seçmiştir.